kombanje

Shitet nga: mondi 15 Nën 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Fier
Makina : Makina korrëse
shitet kombanje deutz 1202 me 2 hedra me goma te reja e riparuar jepet me prov dhe garanci me noter cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim