autokombanje

Shitet nga: mondi 25 Nën 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Fier
Makina : Makina korrëse
shitet autokombanje deutz me 2 hedra hedri i misrit eshte me katastrofa cmimi i diskutushem dhe me garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim