Kombanj

Shitet nga: elton 04 Qer 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina korrëse
ier, shes Autokombajne Claas Viti 1994,
Karburanti: Nafte
Ngjyra.....: ulliri

Kombanj per shitje ne gjendje shume te mire pune. Shume pajisje i jane nderruar kohet e fundit. Si kuzhineta dhe rripa. Korre grure dhe miser. Vjen me te 2 hederat per grure dhe per miser. Ndodhet ne Cakran, Fier.
Ne gjendje shume te mire pune...me prove...

Shitet per arsye emigrimi.
Overt: 20mije euro
Cel. : 068 275 8903

cel: 0695627911
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim