Kombajn claas

Shitet nga: bexhet mustafaj 13 Tet 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina korrëse
kombajn claas disponojm 2kombajna e kan hedrin 3m dhe njera 3m.kombajnat jan te vogla te manovrueshme dhe shum te mira per zonat malore per atje ku nuk hyn kombajnat e medha
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim