Kombajn Deutz 1322

Shitet nga: mondi 15 Nën 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina korrëse
shiten kombanja deutz 1322 dhe 1202 kemi 5 cop me prov dhe garanci cdo kombanje eshte me 2 hedra cmimi eshte i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim