Vinc Liebherr Liebherr Viti 2004

Shitet nga: Tani 28 Gsh 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Pirrungritës
Ngjyra.....: e verdhe
KM.........: 100 ore pune

vinci eshte i vitit 2004 . Ka bere 100 ore pune. Vinci shitet (me marrveshje) ose jepet me qera.Eshte 25 metra i lart dhe 32metra eshte diga. Ne kok ngre 1 ton e 200 kile . Vinci montohet vete hidraulik.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim