Man 422 viti 1992, Vinc(kran) palfinger 105 3.5 ..

Shitet nga: Petrit 25 Tet 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shes Man 422 seria 2 viti 1992. Kamioni eshte i pajisur me vinc palfinger 105 (3.5 t) 4+1 dalje. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike. Platforma e kamionit eshte me madhesi 6.40× 2.50 me sponde anesor. Se bashku me kamionin shitet edhe rimorio jumbo(xhumbo) me dy akse dhe nje gjatesi 8.20 m. Makina dhe rimorkio eshte e pajisur me goma te reja dhe te dy mjetet jane ne gjendje pune.
Shitet per arsye ekonomike
Cmimi i arsyeshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim