Eskavator me goma cat 212

Shitet nga: Tajar Zyka 20 Tet 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina ndërtimi
Eskavator rrotullues me goma model cat 212 goma te reja, kove me rrotullim dhe tre kova te tjera gerrmimi, ne gjendje shume te mire dhe te gjitha funksionale. Motorr 5 pistona doic gjerman. cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim