kamjon vetshkarkus mersedez 1622

Shitet nga: sokrat 29 Nën 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamjoni esht ne gjendje pune i vitit 1983 esht me dekumenta te paguar deri ne shtator 2016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim