U shit,,Ford Tranzit dopjogom -11

Shitet nga: Genci Auto 21 Nën 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ford Tranzit dopjogom i porsaardhur nga Italia me dogane te paguar,dhe me letra te paguara.Ka kondicioner, airbag, abs, timon hidraulik,ka 132000km origjinale, e perdorur vetem nga 1 njeri,ne gjendje shum te mire gati per cdo lloj prove nga ana juaj mundsi ndrrimi Whatsapp viber 0692483035
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim