Mercedes benc

Shitet nga: Baci 16 Nën 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamion 3 aks vetshkarkues ne gjendje shum te mir pune,me dokumenta te rregullta.kazan 16 m cub.motorr 8 pistona.mundesi edhe per marrveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim