Mercedes Sprinter 220 cdi

Shitet nga: Saimed 04 Dhj 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet sprinter 220 cdi ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim