Kamion Mercedes Benz

Shitet nga: Arben Musaraj Dje 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion Mercedes Benz me letra te rregullta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim