Kamion Man 2001

Shitet nga: Andi 17 Pri 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoni ne gjendje te mire , aktualisht ne pun . Taksat i ka te paguara deri ne prill .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim