Kamion Iveco 7 Ton

Shitet nga: Taulant 02 Qer 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR   6 500 EUR

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamion Iveco me peshe deri ne 7 ton, i vitit 1993..kamioni eshte perfekt per tregti, ka porte idraulike qe arrin te ule e te ngrej 1 ton..i ardhur prej nje viti nga italia eshte perdorur per trasport fruta dhe perime..eshte nje okazion duke pare gjendjen e tij..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim