KATRAUL

Shitet nga: ermal agalliu 02 Dhj 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Katrauli eshte ne gjendje te mir motorike dhe cmimi eshte i arsyeshem.0684278397
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim