MERCEDES SPRINTER -02

Shitet nga: mercedes 16 Sht 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Fier
Makina eshte punuar vetem 5 muaj ne shqiperi. Ka ardhur nga greqia, eshte ne gjendje shum te mire dhe e perdorur nga nje person dhe ne greqi. Shitet per arsye emigracioni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim