MERCEDES BENZ ATEGO 815

Shitet nga: ERALD 05 Krr 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 300 EUR

Komuna: Fier
MERCEDES BENZ ATEGO 815
NE GJENDJE SHUME TE MIRE
ME TE GJITH SHERBIMET E BERA
MAKINA MBAN DERI NE 6 TON NGARKES MAKSIMALE
ME TARGA DHE LETRA TE PAGUARA
GOMA TE REJA TE 6
MAKINA KA NJE GJATESI KARROCERIE PREJ 6.2M
CMIMI 11300€
CEL +355693131161
ERALDI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim