Kamion Mercedes benz 813 -85

Shitet nga: eneohasani 22 Nën 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
benz 813 6 pistonsh ne gjendje pune dokument jan dorezuar veteshkarkues si dhe e shikoni ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim