Kamion Mercedes Benz Atego 817 me krevat -99

Shitet nga: Cimi 15 Qer 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina eshte ne gjendje shume te mire.Ka bere 397000 km kryesisht jasht shtetit, ku dhe i jane bere sherbimet rregullisht.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim