Motorskaf North Star i 2008

Shitet nga: gerti 19 Nën 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Fier
Makina : Anije me motor
motorskaf, North star, i vitit 2008, me motorr Yamaha 4 kohesh,50 kv. me dokumenta dhe ne gjendje shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim