Vile prej 330m2 ne Elbasan

Shitet nga: landi 18 Dhj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Adresa: kraste elbasan
Sipërfaqe: 330 m2
Komuna: Elbasan
112 m ndertim - 218 m hapsire e lire e mbjellur me mandarina,portokalle,limona. Brenda hapsires vila disponon dhe nje pishine familjare.. ambienti survejohet me kamera sigurie , uje - drita 24 ore te garantuara .. kanalizimet jan te lidhura ne impiantin kryesor te shkarkimit. VILA . kati pare permban oxhak fuksional, holli, dhome gatimi , banjo,, kati dyte dhome cifti-dhome femijesh- banjo .. dhe me orendi sipas deshires se klijentit.. pozicioni viles ndodhet ne nje zone te qete te qytetit lagjia EMNIN MATRAXHIU
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim