Vila prej 180m2 ne Elbasan

Shitet nga: GROUP 3A KONCEPT 02 Shk 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR   80 000 EUR

Komuna: Elbasan
KY ESHTE NJE OKAZION. VILA QE SHITET NDODHET NE LAGJEN KALA, NE NJE PREJ RRUGEVE ME TE GJERA TE SAJ. VILA ESHTE NDERTIM I VITIT 2013, 3 KATESHE, ME SIPERFAQE TOTALE 180 M². KATI PERDHE ESHTE KONCEPTUAR NE FORMEN E NJE GARAZHI DHE KANTINE VERE; NE KATIN E DYTE DO TE KETE GUZHINE + SALLON + TUALET; NE KATIN E TRETE 2 DHOMA GJUMI + TUALET. OBJEKTI KA NJE PROJEKT MODERN TE REALIZUAR NGA ARKITEKTE TE MIRENJOHUR. OBJEKTI KA PUNIME SHUME CILESORE (MURE DHE CATI ME TERMOIZOLIM; HIDROIZOLIM I KOMPLET KATIT PERDHE, SUVATIM GRAFIATO NGA JASHTE, ETJ). BANESA ESHTE NE FAZE PERFUNDIMTARE PUNIMESH (I MUNGOJNE MURET NDARESE DHE SHTRIMI I TUALETEVE) SHITET NE GJENDJEN QE ESHTE ME CMIMIN FANTASTIK 80 000 EURO. PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. 068 90 14 553
https://www.facebook.com/Group.3A.Koncept
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim