Truall prej 1200m2 ne Elbasan

Shitet nga: Gazmir 28 Krr 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prane kryqezimit te Llixhes dhe Cerrikut ne fshatin Shirgjan per me teper informacion telefononi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim