Toke

Shitet nga: Veli Filja 28 Tet 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Komuna: Elbasan
Shitet nje shtepi bashke me token perreth. Shtepia eshte 5 km ne veri te Elbasanit.
Siperfaqa e tokes eshte 15 dylym e mbjelle me ullinj dhe te gjitha pemet e tjera. Te gjithe siperfaqen e tokes e pershkon rrjeti ujites. Toka dhe shtepia shoqerohet me te gjithe dokumentacionin perkates.
Cmimi: 1 qind milion lek. te vjetra, ose 70 mije Euro.

Veli Filja 068 25 15 997
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim