Toke prej 3000 m2 ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 12 Qer 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Elbasan
OKAZION !


Shitet 3000 m2 toke ne Fsh.Hajdaran, Elbasan vetem 3 km distance nga qyteti e ndare sipas ligjit tokes nr.7501.Shitet per arsye mosperdorimi dhe me cmim 10 euro/m2 ( i negociueshem) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim