Toke prej 2700 m2 ne Elbasan

Shitet nga: erjon sula 05 Tet 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 000 LEK

Komuna: Elbasan
permasat 2700 m2 .toka eshte me dokumentacion te rregullt ( me tapi dhe hart ).cmimi 1500000 lek i diskutueshem. per me shume info kontaktoni ne nr e telefonit : 0674570478
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim