Toke prej 2500m2 ne Elbasan

Shitet nga: besmir 19 Gsh 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Elbasan
shitet toke 2500m2 ..toka eshte e rregullt me tapi te vjeter dhe te re e ndajme me pjese 500m2 me cmim te arsyeshem .toka ndodhet ne elbasan ( lagjia skenderbej fushmret ish blloku i ri i lagjes )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim