Toke prej 1300 m2 ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 02 Gsh 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Elbasan
Okazion !


Shitet 1300 m2 toke per ndertim buze rruges nacionale Elbasan- Librazhd km5, ne Fsh.Labinot Fushe,Elbasan. Prona eshte e ndare sipas ligjit nr.7501" Mbi ndarjen e tokes ne vitin 1991"si dhe ka dokumenta pronesie te vjetra para vitit 1946.Shitet me cmim 50.000 euro ( i negociueshem) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim