Toke me Tapi te reja dhe rregullta 7 dylym

Shitet nga: albert 21 Sht 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Vidhas ,Paper ,Elbasan
Sipërfaqe: 7000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Elbasan
Shitet Toke me Tapi te reja dhe rregullta 7 dynym.
.....ÇMIMI I ARSYESHEM......
Toka ndodhet ne fshatin Vidhas te komunes Paper Elbasan dhe ka tapi te reja dhe cdo dokument te rregullt.

Ka dy rruge te gjera mbi 4 metra per te shkuar tek kjo toke dhe prane saj kalon nje kanal vadites qe ka uje dimer dhe vere.

Largesia nga rruga nacionale kombetare eshte 800 metra dhe nga qyteti i Elbasanit 10km.

Kjo toke eshte optimale per te ndertuar stalla ose edhe magazina te ndryshme por eshte edhe toke mjaft pjellore per bujqesi.

Per te kontaktuar me ne keni numrin e telefonit : 0692152655 dhe per informacione te tjera mund te kontaktoni nepermjet viber ne numrin tjeter : 0682275331.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim