Toke en Elbasan

Shitet nga: zotriu 24 Nën 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Elbasan
Toka eshte me tapi te rregullt 1000 meter katror ! Eshte mbi fabriken e cimentos (balza poshteme 100 metra mbi dyqanet ! Momentalisht eshte e mbjellur hurma dhe jan ne prodhim , mund te shfrytezohet per trull shtepie !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim