Toka ne cerrik, 6 dynym, me uje dhe drita dhe st..

Shitet nga: Engjell Caushi 12 Nën 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Shitet toka ne cerrik, prane elbasanit. Siperfaqja 6 dynym. Toka disponon uje dhe drita si dhe nje stalle lopesh e cila mund te perdoret per aktivitete te ndryshme! Toka ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem!
Cmimi i diskutueshem
Cel 0692542135
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim