TOKE AFER TEG-ut PRANE AUTOSTRADES

Shitet nga: Perparim 29 Tet 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
OKAZION !!!!!!!!!!!!! SHES TOKE NE FSHATIN HIB PRANE TEG-ut . ESHTE 5000 METRA KATROR DHE ESHTE BUZE AUTOSTRADES. CMIMI I ARSYESHEM ....PRES VETEM BLERS SERIOZ !!!!!!! 0692043195
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim