Vile 3 kateshe tek shkolla e muzikes ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 11 Sht 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Komuna: Elbasan
Shitet vile 3 kateshe + truall me sip.totale 1100 m2 ( ndertesa 410 m2 + 690 m2 truall) ne Lgj."Brig.17 S" prane shkolles muzikes ne Elbasan.Kati 1 i viles me sip.140 m2, ka 1 dhome ndenje+1dhome ngrenie + guzhine te madhe + 2 WC+ verande,kati 2 po me sip.140 m2 ka 4 dhoma gjumi + WC te madhe + verande, kati 3 perbehet nga papafingo+verande me sip.60 m2+ bodrum me sip.70 m2 + 1garazh makine ne ambjentet e jashteme.Prona ka hipokete eshte ndertuar ne 10 vitet e fundit si dhe ka cmim 350.000 euro ( te negociueshem) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim