Shtepi prej 130 m2 ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 01 Krr 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 000 LEK

Komuna: Elbasan
OKAZION !

Shitet Shtepi perdhese sip.130 m2 + parking ne Lgj."S.Papri" tek Rr.re Trenit ne Elbasan .Shtepia eshte e rregulluar komplet me projekt per 3 kate ,ka 2 dhoma gjumi 4.5m x 4 m+ 2WC + Guzhine te vecante +1 dhome ndenje te madhe,hipoteke te rivleresuar si dhe cmim 6.000.000 leke( te negociueshem) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim