Shtepi prej 105m2 ne Elbasan

Shitet nga: gerti 09 Nën 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Komuna: Elbasan
shes shtepi ne shirgjan te elbasanit e sapo ndertuar me 520 metra katror tok rreth e perqark shtepis.....shtepia esht 105 m katrore me 2 dhoma gjumi dhe se cila ka balkonin e vet,sallon guzhin i madh,banjo edhe ballkon para,shtepia esht e rrethuar me mur,,etj,,,,,,,arsyeja qe e shes sepse jetoj ne greqi..per me shum info ne tel..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim