Shtepi 3+1+Bodrum ,sip tot.291 m2,Lgj.Haxhias ne..

Shitet nga: BASHA Real Estate 08 Dhj 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR   75 000 EUR

Komuna: Elbasan
OKAZION !


Shitet Shtepi perdhese 3+1+Wc+Verande+ Bodrum+Parking+ Oborr rreth saj me Sip.totale 291 m2( nga e cila ndertesa ze 131 m2) ne Lgj."Haxhias" prane zones Spitalore ne Elbasan.
Shitet per arsye emigrimi te familjes me hipoteke te rregullt si dhe cmim nga 75.000 euro zbret ne 65.000 euro !

Tel. : +3555420024
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim