Shtepi 2 k+ truall ,S.tot.400 m2 ne Fushe Mbret,EL

Shitet nga: BASHA Real Estate 14 Sht 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Komuna: Elbasan
Okazion !

Shitet Shtepi 2 kateshe + truall me sip.totale 400 m2 ( 2 kate ndertese x110 m2 dhe 300 m2 truall ) ne Lgj."Skenderbej " Fushe Mbret,Elbasan . Prona aktualisht ndodhet ne proces legalizimi dhe se shpejti pritet dokumenti pronesie.Cmimi 60.000 euro ( i negociueshem) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim