Shtepi 2+1 ne Elbasan

Shitet nga: Gazmir 31 Gsh 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Elbasan
Shitet Shtepi ne katin e katert, shtepia eshte 2+1+Ballkon+Aneks+Koridor dhe 1 Banjo.. Shtepia eshte e pa rregulluar vetem dritaret jane te rregulluara dopjo xham.Cmimi eshte pak i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim