Shitet shtepi prej 260 m2 ne Elbasan

Shitet nga: Gentian Alla 02 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Shitet shtepi dy kateshe ,private ne lagjen skenderbej Elbasan. Me dokumentacion te rregullt nga hipoteka. me nje siperfaqe te truallit 300m2 dhe sip ndertimi 120 m2 kati i pare dhe 140 m2 dyte , me kater dhoma ,dy sallone , tre banjo dhe tre ballkone te jashtme . ndertim eshte bere ne 2009 . projekt bashkohore dhe shume cilesore.
Per me shume hollesi kontaktoni ne nr 068 40 05 128
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim