2 Shtepi+ troje ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 21 Gsh 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Komuna: Elbasan
OKAZION !

Shiten 2 Shtepi banimi + truall me sip.tot.206 m2 secila (nga e cila ndertesa ka sip.106 m2 per cdo banese ) te rregulluara ne Lgj.11 Nentori ne afersi te Gjykates Elbasan.Pronat ndodhen ne nje zone te qete banimi me infrastrukture te mire prane qendres se qytetit,me hipoteke si dhe cmime shitje perkatesisht 47.000 dhe 57.000 euro secila banese ( te negociueshme ) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim