2 SHTEPI PRIVATE 43000 Euro

Shitet nga: Fati 13 Tet 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Komuna: Elbasan
SHITEN 2 SHTEPI PRIVATE.
JANE ME LEJE NDERTIMI, DHE PLAN VENDOSJE.
TE DYJA SHTEPIT KANE 200 M² SECILI.
JANE TE PA RREGULLUARA,PA DYER DHE PA DRITARE,
JANE ME PAMJE NGA ELBASANI.
Cmimi i secili shtepije 21500 Euro

MIRPRESIM BLERES SERJOZ.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim