Shtepi + truall Sip.tot.130 me ne Lgj.B.Dardha..

Shitet nga: BASHA Real Estate 14 Sht 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Elbasan

SUPER OKAZION !

Shitet shtepi + truall me Sip.tot.130 m2 ( 60 m2 ndertese + 70 m2 truall ) ne afersi te rruges nac. El-Lb ne Lgj."B.dardha " ,Elbasan .Prona ka 1 dhome gjumi+ dhome ndenje+ guzhine Koridor +Wc te madhe + oboor me parking para saj si dhe dokumentacion te rregullt pronesie .
Cmimi 20.000 euro ( i negociueshem) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim