Shitet Ap.ekz.3+1,sip.90 m2,k3,prane Alpha bank ..

Shitet nga: BASHA Real Estate 25 Sht 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Elbasan
OKAZION !

Shitet Ap.ekz.3+1,sip.90 m2,kati 3 e rikonstruksionuar 5 vitet e fundit me orientim kryesor Lindje- Perendim me vendndpdhje ne qender te qytetit tek ish- dega Ushtarake ne Lgj."Q.Stafa",Elbasan.Apart. ka 3 dhoma gjumi+ koridor + wc te madhe + dhome ndenje dhe ngrenie + BLK+ depo.
Cmimi shitjes 6.000.000 leke( i diskutueshem) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim