Jepen me Qera Ap. 1+1,2+1,sip.80-100 m2 ne Lgj.K..

Shitet nga: BASHA Real Estate 31 Gsh 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Elbasan
OKAZION !

Jepen me Qera apartamente banimi 1+1 dhe 2+1 te mobiluara shume mire me sip.nga 80-100 m2 ne nje vile 3 kateshe ne Lagjen "Kala " Elbasan. Jepen sipas nje marreveshje per familjare ,studente dhe rezidente te huaj me nje afat qendrimi mbi 12 muaj si dhe cmime qe variojne nga 15.000 - 25.000 leke/m ( te negociueshme ne vartesi te kohes qendrimit dhe menyres se pageses) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim