Jepen me Qera 2 Ap.te reja 1+1 tek rrug.me blina..

Shitet nga: BASHA Real Estate 05 Krr 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Elbasan
Jepen me QERA 2 Apart.te reja 1+1 me sip.80 m2 secila te mobiluara mire perkatesisht ne katet 2 dhe 3 me orientim nga Jugu tek rruga me blina ne afersi te Universitetit ne Elbasan .Apart.jepen per cifte ose familjare ,me nje Akt-Marreveshje 12 mujore me cmim 20.000 leke/m !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim