Apartamente ne Elbasan

Shitet nga: Artur 10 Krr 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 220 m2
Komuna: Elbasan
Apartamentet ndodhen ne Lagjen Shenkoll prane parkimit te autobuzave ose markates. Nje kat eshte 110m2 (holl + 2 dhoma + 2 banjo). Kati tjeter kalon me shkalle nga holli dhe eshte 110m2 (ka 2 dhoma gjumi + verande te madhe ). Shenim : Apertamentet jane te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim