Apartament prej 70 m2 ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 27 Qer 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Elbasan
Okazion !

Shitet Apart.ekz.1+1 + (garazh makine ne perdorim pa pagese) .Apart. ka sip.70 m2 ne katin e 2 me orientim nga Jugu Lgj.Vullnetari ne Elbasan , eshte i rregulluar dhe modifikohet per 2+1.Cmimi 3.500.000 leke ( i negociueshem) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim