Apartament prej 64m2 ne Elbasan

Shitet nga: daniel 12 Dhj 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Elbasan
Jepet me qera (for rent) ose shitet apartament i ri, i pabanuar me pare ne kat te 7-te te nje pallati te ri ne qender te qytetit te elbasanit. Apartamenti eshte i organizuar ne guzhine te bollshme me shume ndricim, me aneks, korridor dhe dhome gjumi.Apartamenti ka tualet me dritare dhe eshte me orientim jug-perendim.
cmimi: 170 mije leke / 140 euro per qera dhe 500 euro/m2 per shitje. Aparatamenti eshte i pa mobiluar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim