Apartament prej 60m2 ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 21 Sht 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Elbasan
OKAZION !

Shitet Apartament.ekzistues 1+1, sip.60 m2 ,k2 ,( i mobiluar /bosh) ne Lgj.5 Maj ,tek ish Sara ne Elbasan.Apartamenti ka orientim kryesor Lindje- Perendim ,eshte i rregulluar shume mire dhe me punime cilesore .
Cmimi shitjes 3.400.000 leke ( i diskutueshem) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim